Kontaktid

Suure-Jaani Muusikafestival

et en

Kontaktid

Kunstiline juht Andres Uibo
e-post: andres.uibo@concert.ee

Kunstilise juhi assistent Signe Kiis
e-post: signe@suure-jaani.ee

Peakorraldaja Priit Toobal
Tel. +372 506 2283
e-post: kul.suure-jaani@suure-jaani.ee

Avalikud suhted ja koduleht Leili Kuusk
Tel. +372 526 9089
e-post: leili.kuusk@pohja-sakala.ee

FB lehe haldamine Aire Levand
Tel. +372 5332 1335
e-post: kul.suure-jaani@suure-jaani.ee

Konkursi korraldusjuht Martti Raide
Tel. +372 5649 4465
e-post: martti@ema.edu.ee

Aiakohvikute päeva korraldaja Viivika Lepp
Tel. +372 5341 7071
e-post: viivika.lepp@suure-jaani.ee 

Piletimüügi juht Aili Adamson
Tel. +372 435 5444;  +372 523 1142
e-post: aili.adamson@pohja-sakala.ee

Evelyn Härm
Tel. +372 435 5443;  +372 5340 5835
e-post: evelyn.harm@pohja.sakala.ee

FESTIVALI INFOPUNKT Suure-Jaanis Kondase majas (Ilmatari tn 9) on avatud:
15. juunil 2018 kell 12–16
16.–22. juunil 2018 kell 12–19

Nimi (nõutav)

E-post (nõutav)

Teema

Teade

Reaalsuskontroll
captcha

Sisesta pildil olev kood