Kontaktid

Suure-Jaani Muusikafestival

et en

Kontaktid

Kunstiline juht Andres Uibo
e-post: andres.uibo@concert.ee

Kunstilise juhi assistent Signe Kiis 
Tel. +372 614 7734
e-post: signe.kiis@concert.ee

Peakorraldaja Anneli Kundla
Tel. +372 5332 1335
e-post: kul.suure-jaani@suure-jaani.ee

Avalikud suhted ja koduleht Leili Kuusk
Tel. +372 526 9089
e-post: leili.kuusk@suure-jaani.ee

FB lehe haldamine Aire Levand
Tel. +372 5332 1335
e-post: kul.suure-jaani@suure-jaani.ee

Konkursside korraldusjuht Martti Raide
Tel. +372 5649 4465
e-post: martti@ema.edu.ee

Aiakohvikute päeva korraldaja Eve Soopa
Tel. +372 5559 8988
e-post: eve.soopa@syrgavere.ee 

Piletimüügi juht Aili Adamson
Tel. +372 435 5444;  +372 523 1142
e-post: aili.adamson@suure-jaani.ee

Ardo Agasild
Tel. +372 435 5433;  +372 511 4351
e-post: ardo.agasild@suure-jaani.ee

FESTIVALI INFOPUNKT Suure-Jaanis Kondase majas (Ilmatari tn 9) on avatud:
16. juunil 2017 kell 12–16
17.–22. juunil 2017 kell 12–19

Nimi (nõutav)

E-post (nõutav)

Teema

Teade

Reaalsuskontroll
captcha

Sisesta pildil olev kood